OBVESTILO: ŠPORT IN ŠPAS (sobota, 25.5.2019)

gal1_sport.spas

V soboto, 25.5.2019, bomo izvedli prireditev Šport in špas, dan gibanja in druženja vseh generacij. Za učence šole je ta dan obvezen, nadomeščamo 3.5.2019. Odločili smo se, da se bomo ta dan odpravili peš v šolo, zato organiziranega avtobusnega prevoza ne bo. Zbirna mesta so: Jareninsko križišče, Vukovski Dol pri Trupkoviču, Dveri Pax, Gačnik pri Truntiču in igrišče pred šolo (za otroke iz vrtca in šolarje iz centra vasi). Izberite najbližje zbirno mesto vašemu domu in se skupaj s sorodniki, prijatelji in znanci pridružite vašemu otroku. Ob 8.30 se bomo v spremstvu učiteljic peš odpravili do nogometnega igrišča, kjer se bomo družili in ukvarjali z različnimi športnimi dejavnostmi. Ob 11. uri se z igrišča odpravimo peš nazaj do zbirnega mesta, tam lahko prevzamete otroke oz. se ti vračajo peš proti domu.

Hrana in pijača iz nahrbtnika.

Ob prihodu na cilj izpolnite prijavnico. Najstarejši in najmlajši udeleženec ter najštevilčnejša družina bodo nagrajeni.

Veselimo se druženja z vami.